Стійкість

JOSERA Petfood об'єднує в собі всі аспекти стійкості - економіку, екологію та людини - в одному проекті. Наша мета полягає в тому, щоб до 2020 року бути нейтральним по відношенню до клімату для нашої діяльності в Німеччині і до 2025 року для наших експортних секторів. Далі ми представляємо заходи, які сприяють досягненню цієї мети, не випускаючи з уваги людей і тварин. До слова, ми пов'язуємо дії: екологічно відповідальна компанія, ми продовжуємо трансформувати всі наші практики і процеси, щоб забезпечити слабкий екологічний слід. Компанія сертифікована EMAS з 2005 року.

Від кліматичної ініціативи до мети управління

До сих пір проекти з лісовідновлення та проекти з підвищення ефективності компенсували все викиди, викликані нашої виробничим майданчиком і транспортуванням продуктів харчування замовнику. Це становить близько 20% впливу мішка подачі на клімат. Решту 80% CO₂ вже генеруються в ланцюжку поставок сировини.

PETFOOTPRINT вимірює вплив продуктів на клімат.

Щоб довести цю довговічність, ми також розробили PETFOOTPRINT як еталон. Ця мітка визначає і вимірює вплив на клімат (еквівалент CO₂) по всьому ланцюжку поставок і виміру значень. Найважливішою частиною PETFOOTPRINT є кліматичний вплив наших продуктів. Він містить еквіваленти CO₂ для:

Прямі викиди, спричинені діяльністю наших виробничих підприємств, нашого транспорту і нашого виробництва енергії (область 1).
- непрямі викиди від придбаної електричної енергії (область 2).
- Викиди вгору за течією, такі як викиди придбаних товарів (сировини) і їх транспортування, а також розподіл і утилізація нашої продукції (Сфера 3).

Містер Вагнер, чому Josera Petfood докладає зусиль для забезпечення стійкості?

Як сімейний бізнес третього покоління середнього розміру, стійкість є законністю нашого бізнесу. Ми несемо відповідальність за наслідки нашої діяльності протягом всього ланцюжка створення вартості. Неминучий екологічний збиток, заподіяний нашої комерційною діяльністю, ніколи не повинен перевищувати загальну вигоду, яку ми отримуємо. Ми завжди орієнтуємося на клієнта, але ніколи не втрачаємо з уваги природу, навколишнє середовище, наших колег і особливо побажання і потреби наступного покоління.

Josera Petfood публікує перший звіт про сталий розвиток для індустрії домашніх тварин

Важливою опорою є підготовка теми в першому звіті про сталий розвиток, заснованому на Глобальній ініціативі щодо звітності (GRI). Це чітко визначає стійкість в Josera Petfood і готує його до майбутнього. У майбутньому всі бренди в індустрії кормів для домашніх тварин повинні розглядатися як продукти компанії, прихильною принципам стійкості і кліматичної відповідальності. Ось чому наш новий лейтмотив - це великий крок для нас: «Ми годуємо тварин для людей - і це без кліматичного впливу». Це робить наші цілі сталого розвитку вимірними і забезпечує прозорість.

Компенсаційний проект гір Нтаката - створення місцевих бізнес-циклів і поліпшення умов життя

Як піонер, ми поступово компенсуємо ці викиди для Німеччини, а потім і в усьому світі за допомогою нашого флагманського проекту Ntakata Mountains. У співпраці з нашими партнерами Carbon Tanzania та myclimate ми розробили проект по збереженню лісу площею 150 000 га. Ми не хочемо торгувати сертифікатами про поблажливість, а скоріше працюємо над тим, щоб зберегти життя рослин і тварин і біологічне різноманіття, пов'язане з цим.

Ми працюємо з місцевими громадами, щоб покласти край незаконному збезлісення і спалюванню, захистити найбільше населення восточноафриканских шимпанзе і компенсувати вплив нашого бізнесу на клімат. Наша мета - побудувати місцеві ділові цикли і поліпшити умови життя за допомогою дій людей, які там живуть. Збереження лісу набагато ефективніше, ніж залісення. Дерева спочатку не потрібно садити, вони вже великі, тому більше CO more вже можна зберігати або використовувати стійко. Харчові культури можуть рости під їх захисними кронами, бджоли можуть забезпечити хороший урожай меду, а стійкі рубки приносять прибуток. Ланцюжка створення вартості в результаті цього первинного виробництва повинні допомогти зменшити міграційний тиск населення.

КОНТАКТИ JOSERA

Контакти