Наша компанія

Годувати з Josera означає отримувати «корм для домашніх улюбленців з пристрастю». Ці слова виражають нашу пристрасть до рецептів, які ми використовуємо для виробництва високоякісних кормів для собак, котів та коней. З Josera Ви можете бути впевнені: як німецький фахівець з виробництва першокласних кормів для домашніх тварин, ми маємо за плечима 80 років досвіду та знань. Здоров'я Вашого улюбленця, чудовий смак, відмінна засвоюваність та переносимість мають найвищий пріоритет у нашому супер-преміальному харчуванні для собак та котів.

Наш універсальний асортимент забезпечує чотирилапих друзів всім необхідним на всіх етапах життя на найвищому рівні. Незалежно від того, чи ваш улюбленець цуценя, чи доросла тварина, активний чи ледачий, має надмірну вагу чи певні непереносимості. Наші корми супер-преміум та преміум-класу допоможуть зробити правильний вибір, а також доступні у беззернових та безглютенових версіях.

Наша відповідальність перед тваринами, людьми та навколишнім середовищем завжди стоїть на першому місці. Добробут тварин і гармонія між власниками та їхніми улюбленцями є нашою мотивацією.

Вагомі причини для вибору Josera:

✔ Сімейне підприємство ✔ Зроблено в Німеччині ✔ Оптимальне співвідношення ціна-якість ✔ Корми для собак, котів та коней, все з одного джерела ✔ Власна акредитована лабораторія контролю якості ✔ Використання високоякісних, переважно натуральних інгредієнтів без генної інженерії ✔ Сталі, екологічно свідомі практики, відповідальність за людей, навколишнє середовище та природу ✔ Довготривалі, довірчі відносини з нашими партнерами ✔ 100% кліматична нейтральність ✔ Більше 80 років досвіду

Вже сьогодні ми працюємо над рецептами харчування завтрашнього дня. При цьому ми спираємося на наш багатий досвід і готові ламати шаблони, створюючи інноваційні продукти. За успіхом наших продуктів і брендів стоять люди, з пристрастю і баченням, які віддані спільній місії. Справжній командний дух є такою ж частиною нашого сімейного бізнесу, як і наша відповідальність за навколишнє середовище та соціальні зобов'язання.

Ось що говорить Франк Ербахер (підприємець з продовольчої родини Erbacher):

«Ми виробляємо стале харчування - але що це означає? Це означає, що воно доступне і корисне. Нам потрібна проста і здорова їжа, яка живить нас і якою ми можемо насолоджуватися - створена і виготовлена з повагою до клімату і природи.
Ми, родина Erbacher, є візіонерами та піонерами сталого харчування. Ми працюємо над тим, щоб наші продукти ставали все більш кліматично нейтральними, а тварини не конкурували з людьми за їжу. У той же час, харчування, яке буде сталим в майбутньому, також є сталою бізнес-моделлю для всіх, хто працює в цій галузі.
Ми є сімейним бізнесом, і нам подобається працювати з іншими сімейними підприємствами в ланцюжку створення вартості. Ми також виходимо за межі власного ланцюга створення вартості, беручи на себе відповідальність за клімат. Ми враховуємо аспекти, які лежать за межами впливу на клімат нашої власної продукції, щоб досягти екологічної, соціальної та економічної сталості, особливо в несприятливих сільських регіонах».

Як член продовольчої родини Erbacher, Josera належить до однієї з найбільш традиційних сімейних компаній. Для нас традиція не означає чіпляння за минуле, а скоріше те, що ми завжди шукаємо нові шляхи. Саме такою є наша традиція: ми є піонерами та першопрохідцями в галузі сталого виробництва корму для домашніх тварин - і так було протягом багатьох десятиліть.

При цьому ми переслідуємо велике спільне бачення, яке полягає у виробництві кормів для домашніх тварин, що відповідають потребам кожного виду, і працюємо разом з багатьма людьми з усього світу, з якими ми поділяємо спільну мету сталого розвитку.

Бути першопрохідцем і візіонером також означає, що ми уважно стежимо за своїм вуглецевим слідом. Ми уникаємо та скорочуємо викиди CO2, де тільки можемо, а якщо досягаємо лімітів, то компенсуємо викиди за допомогою сертифікатів на викиди CO2.


Ось що говорить Штефан Хуз (генеральний директор Josera petfood):

Сталість міцно закріплена у нашій ДНК: вона проходить наскрізь всі наші бренди в секторі кормів для домашніх тварин, а також нашу особисту участь у багатьох проектах фонду - не забуваючи про проект зі збереження лісів у горах Нтаката в Танзанії. Оскільки сталість є невід'ємною частиною нашої філософії, ми, зрозуміло, продовжували працювати над нею і дотримуватися її навіть під час кризи, спричиненої COVID-19. Подібно до продовольчої промисловості в цілому, для нас цей надзвичайний стан не призвів до падіння продажів. Забезпечення достатньої кількості сировини стало більш складним завданням, але воно завжди забезпечувалося завдяки адекватному управлінню ризиками та процесами.

Особисто я був би дуже радий, якби інші компанії також взяли на себе відповідальність, як це робимо ми в продовольчій родині. Тільки так ми зможемо досягти довготривалих змін без політичного та приватного тиску - навіть у такі складні часи, як глобальна пандемія».

Соціальна відповідальність

У Josera ми беремо на себе відповідальність не лише заради себе, але й з принципових міркувань заради наших нащадків та людей по всьому світу. Ми, зокрема, хочемо діяти від імені тих, кому не пощастило бути настільки ж матеріально забезпеченими, як нам.

Наш ФОНД ERBACHER – дати майбутнє сільському життю

Через наш Фонд ми підтримуємо проекти розвитку в сільських регіонах Танзанії, Уганди та Індії. Зокрема, для нас важливі проекти з тваринництва, вирощування сільськогосподарських культур, водопостачання, захисту довкілля та клімату, а також розширення прав і можливостей жінок, які перебувають у несприятливому становищі. Таким чином, ми хочемо зробити свій внесок у надання сільському життю реальної перспективи.

На додаток до фінансової підтримки (100% пожертв спрямовуються на проекти), ми надаємо великого значення особистому та професійному обміну між партнерами проекту на місцях та експертами з усієї продовольчої родини.

З цією метою ми співпрацюємо з конфесійними та незалежними партнерами з розвитку. Зокрема, нам близьке просування малих проектів, які були втілені в життя завдяки особистій відданості лідерів проектів.

Покращення буде досягатися завдяки спільним партнерствам, сталому використанню місцевих ресурсів, застосуванню знань, досвіду та налагодженню зв'язків, а також досвіду нашого сімейного бізнесу.

Наша регіональна діяльність

Наша місія полягає у виробництві високоякісних кормів для домашніх тварин на основі доступних місцевих ресурсів на регіональних виробничих потужностях. У цьому контексті ми будуємо довгострокові комерційні відносини з численними постачальниками сировини та послуг з місцевості навколо нашого заводу в Баварії, Німеччина. Крім того, багато наших співробітників походять з цього регіону. Розвиваючи місце, де розташована компанія, Josera захищає робочі місця в довгостроковій перспективі в долині в Баварії, Німеччина.

Контакты JOSERA

Контакты