Ми беремо на себе відповідальність!

Корм для тварин із натхненням - і чистою совістю

Ми, в Йозера, усвідомлюємо свою відповідальність як виробника кормів для домашніх тварин – а саме, перед тваринами, природою та людьми. Ми хочемо забезпечувати чотирилапих друзів першокласним кормом, не залишаючи поза увагою CO2-слід, який утворюється при виробництві. Ось чому ми вирішили прийняти цей виклик. Ми не просто хочемо говорити - ми хочемо діяти. Як саме це виглядає для нас і яких віх ми вже досягли?

Супроводжуйте нас на нашому сталому шляху!

Сталість та охорона навколишнього середовища

Ми дуже пишаємось тим, що наше виробництво в Йозера є 100% нейтральним щодо впливу на клімат! Для нас це велике досягнення, яке ми хочемо не лише відзначити разом з Вами, нашими клієнтами, але і те, що стимулює нас ставати дедалі більше «зеленими».

З цією метою ми закріпили в нашій стратегії ціль компенсувати всі викиди CO2, спричинені при виробництві. Багато виробників кормів для домашніх тварин враховують лише вплив їхнього виробництва на клімат. Ми беремо до уваги і розглядаємо весь ланцюжок створення доданої вартості нашої продукції - від виникнення нашої сировини до виробництва упаковки, а також до транспортування до Вашого дому та потрапляння корму в миску. З таким широким спостереженням ми є міжнародним піонером у галузі годівлі домашніх тварин.

Наш сталий девіз

Щоб парникових газів, що виникають під час виробництва було якомога менше, ми завжди дотримуємось девізу: уникати, зменшувати, компенсувати. За допомогою цієї тріади та великої кількості вагомих дій ми досягли цієї чудової віхи: зробити все наше виробництво нейтральним щодо впливу на клімат та навколишнє середовище.

 

Уникати: Де тільки це можливо, ми повністю уникаємо викидів CO2, знаходячи нейтральні для клімату рішення, відкриваючи нові шляхи або змінюючи старі звички.

Зменшувати: Звичайно, не всіх викидів CO2 можна повністю уникнути. Тож скрізь, де цього не уникнути, ми прагнемо зменшити викиди як мінімум настільки, наскільки це можливо.

Компенсувати: Ми компенсуємо всі викиди СО2, яких ми не можемо уникнути, завдяки нашим проєктам зі збереження клімату та висадці лісів в Танзанії.

 

Уникати & Зменшувати
Екологічна та енергетична ефективність у фокусі уваги

Для того, щоб наші викиди були як можна меншими, ми вживаємо низку заходів у нашому місці розташування в Кляйнхойбах. Ми хочемо стало оптимізувати наші екологічні показники та кліматичний баланс наших кормів. Ось чому ми постійно переглядаємо всі наші процеси та продукти.

Ми регулярно отримуємо відзнаки за нашу участь у сфері економії енергії та CO2. Так, наприклад, наші екологічні показники перевіряються екологічним аудитом EMAS Європейського Союзу іще з 2005 року.

 

Наші заходи на місці розташування

» Виробництво електроенергії завдяки видатній первинній енергетичній ефективності нашого енергетичного центру
» Зберігання нашої продукції на багатоярусному сховищі з деревини, сертифікованої PEFC з регіонального лісового господарства
» Нешкідливі для навколишнього середовища перевезення товарів та короткі транспортні маршрути
» Кліматично нейтральне відправлення посилок за ініціативи GOGREEN від Deutsche Post DHL
» Біологічне очищення відпрацьованого повітря через Biobeet
» Сталі будівельні проєкти на основі природної сировини
» Сприяння сталій мобільності наших працівників

 

 

 

 

Компенсувати
Наш проєкт зі збереження лісів в Танзанії


Ліси є невід'ємною складовою стабілізації клімату в усьому світі. Тому ми вирішили компенсувати наші викиди СО2 за допомогою проєкту зі збереження лісу в горах Нтаката в Танзанії.

Можливо, Вам буде цікаво, чому ми не займаємося охороною лісів у Німеччині? Відповідь досить проста: тропічні ліси ростуть набагато швидше, ніж наші ліси. Відповідно, за той самий проміжок часу тропічні дерева можуть поглинати та зберігати значно більше СО2. Крім того, цим ми також можемо підтримати місцеве населення у збереженні лісів в Африці.

Гори Нтаката відносяться до вологих тропічних лісів і вважаються одним з останніх бастіонів цілісного тропічного лісу в Танзанії. Як активний партнер ініціаторів Carbon Tanzania та завдяки особистому прагненню наших співробітників на місці, ми робимо конкретний внесок для людей, тварин та навколишнього середовища. Таким чином ми захищаємо ліс площею 216 000 га з 119 різними породами дерев. Ця територія проєкту є домом та економічною основою для існування близько 17 000 людей, а також захищеною територією для численних видів тварин і рослин, таких як одна з найбільших популяцій диких шимпанзе та лісових слонів.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

З нами відповідальність та збалансована якість

 

Перший звіт про сталість в галузі домашніх тварин

Будучи піонером у галузі домашніх тварин, ми впровадили те, що вже є загальноприйнятою практикою в інших галузях: у 2018 році Йозера була першим виробником кормів для домашніх тварин, який опублікував звіт про сталість та який відповідає міжнародним нормам Глобальної ініціативи звітності (GRI). Як результат, ми чітко визначили сталість в Йозера та зробили її націленою на майбутнє.

» Наш звіт про сталість можна знайти тут 

Соціальна відповідальність

В Йозера ми несемо відповідальність не тільки за нас самих, але й за наших нащадків та всіх людей по всьому світу. Ми хочемо стати на захист тих, кому не пощастило бути такими ж багатими матеріальними благами, як ми.

Фонд Ербахера

В рамках Фонду Ербахера, Йозера підтримує проєкти розвитку у сільських регіонах Танзанії, Уганди та Індії з 1989 року. Основна мета Фонду: Знову зробити життя в сільській місцевості вартим того і взяти на себе відповідальність за тих, хто живе в бідності. Окрім фінансової підтримки, ми надаємо велике значення особистому та професійному обміну між місцевими партнерами проєкту та нашими експертами. Так наші співробітники регулярно мають можливість відвідувати проєкти Фонду, щоб активно брати в них участь, а також на волонтерських засадах працювати в Раді Фонду.

Наші ініціативи

Програма «Family Cooperation for Food» (FCF) передусім переслідує дві конкретні цілі в пріоритетному регіоні Східної Африки:

✓ Поліпшити ситуацію з продовольством та рівнем життя в країнах, що розвиваються

✓ Підтримати сільськогосподарські сімейні підприємства у розробці сталих та успішних бізнес-моделей

Покращення відбувається завдяки співпраці на партнерських засадах, сталому використанню місцевих ресурсів, а також застосуванню знань, досвіду, контактної мережі, а також ноу-хау нашого сімейного підприємства.

 

Регіональна торгівля

Наша місія полягає у сталому та регіоналізованому виробництві високоякісних кормів для домашніх тварин на основі доступних місцевих ресурсів. На цій основі ми підтримуємо довгострокові ділові стосунки з численними постачальниками товарів та послуг з регіону, де розташований наш завод в Кляйнхойбах в Нижній Франконії. Крім того, багато наших працівників походять також з цього регіону. З розбудовою місця розташування компанії, Йозера створює та забезпечує довгострокові робочі місця в сільській місцевості Баварії, нижче Майна.

 

 

Ми є надзвичайно сталими! Німецька нагорода за сталість


 

За допомогою FCF ми досягаємо 7 із 17 цілей сталого розвитку (Sustainable Development Goals (SDGs)) Об'єднаних Націй.

Наша концепція також переконала Федеральне міністерство економічного співробітництва (BMZ) та розвитку, і тому отримує державну підтримку.

Крім того, ми були номіновані як один з чотирьох фіналістів Німецької премії за сталість 2020 року за підприємницьке співробітництво в рамках програми FCF. Німецьку премію за сталість можна порівняти з Оскарами кіноіндустрії, номінація яка вже показує нашу чудову роботу в цій галузі. Не лише виключно «сталий» проєкт, але й обґрунтована стратегія сталого розвитку для всієї компанії є необхідними умовами отримання номінації на Німецьку премію за сталість 

 

 

 

Найбільш сталий виробник кормів для домашніх тварин у Pet Sustainability Coalition

Американська коаліція зі сталості для домашніх тварин (Pet Sustainability Coalition) визнала нас найбільш сталим виробником кормів для домашніх тварин 20/21 років. Асоціація (коротко PSC) виступає за відповідальне ставлення до природи, тварин та людей у галузі виробництва кормів для домашніх тварин у цілому світі. Окрім нас, до членів об'єднання також належать інші відомі бренди з галузі виробництва кормів для домашніх тварин.

Усі члени мали змогу подати заявку на отримання нагороди та проходили перевірки під час аудиту, який тривав декілька днів. Наш результат: підприємство, стратегія та продукція були оцінені як видатні! На додаток до рейтингу «найкращий у своєму класі» („best in class“), ми потрапили до топ-6 членів з усього світу.

PSC розглядає себе як організацію, яка дозволяє акредитованим підприємствам поступово ставати більш сталими. Для цього PSC пропонує постійні оцінювання та верифікації третіми сторонами, які підприємства можуть проходити і, таким чином, допомагати визначати свій потенціал для ще більшої сталості. Для нас є одночасно і підтвердженням, і стимулом те, що ми рухаємось правильним шляхом завдяки своїм зусиллям щодо сталості - і що ми ще можемо багато чого змінити!

КОНТАКТИ JOSERA

Контакти