• (FAQ) ВІДПОВІДІ НА ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ JOSERA

 • ЯК ПРАВИЛЬНО ДОЗУВАТИ КОРМ ДЛЯ ЦУЦЕНЯТ JOSERA ТА JOSIDOG?

  Необхідно брати до уваги вік у тижнях та вагу дорослого собаки (орієнтуйтеся на вагу батьків цуценяти та середню вагу самок і самців певної породи). Поточна вага цуценяти не враховується, потреби у зважуванні для розрахунку корму — немає. Дозування вказане на пакуванні та у супер-преміум брошурі або преміум брошурі на офіційному сайті josera.ua.
  Супер-Преміум раціон для цуценят Josera Family Plus: Цуценятам від 8 тижнів рекомендований перехід на раціони: Josera MiniJunior, Josera Kids, Josera SensiJunior, Josera YoungStar (обирайте відповідно до основного призначення собаки (спорт, охорона будинку, квартирні умови утримання, мисливська діяльність) та індивідуальних потреб організму).
  Преміум раціон для цуценят JosiDog Family: Цуценятам від 8 тижнів рекомендований перехід на раціони: JosiDog Junior, JosiDog Junior Sensitive (обирайте відповідно до основного призначення собаки (спорт, охорона будинку, квартирні умови утримання, мисливська діяльність) та індивідуальних потреб організму).

 • ЯК ПРАВИЛЬНО ДОЗУВАТИ КОРМ ДЛЯ ЮНІОРІВ JOSERA ТА JOSIDOG?

  Необхідно брати до уваги вік у місяцях та вагу дорослого собаки (орієнтуйтесь на вагу батьків цуценяти або середню вагу самок і самців певної породи). Поточна вага собаки не враховується, потреби у зважуванні для розрахунку корму — немає. Дозування вказане на пакуванні та у супер-преміум брошурі або преміум брошурі на офіційному сайті josera.ua
  По досягненню юніором дорослого віку (залежно від породи : 10-12-15-20-24 місяці), рекомендований перехід на раціони із поміткою Adult – для дорослих тварин (обирайте відповідно до основного призначення собаки (спорт, охорона будинку, квартирні умови утримання, мисливська діяльність) та індивідуальних потреб організму). Перелік та описи раціонів для дорослих тварин Ви можете знайти у супер-преміум брошурі або преміум брошурі та на офіційному сайті josera.ua

 • ЯК ПРАВИЛЬНО ДОЗУВАТИ КОРМ ДЛЯ КОШЕНЯТ JOSERA?

  Рекомендація по дозуванню Супер-Преміум раціону для кошенят Josera Kitten:
  Необхідно брати до уваги вік у місяцях та вагу кошеняти. У таблиці вказане дозування на 1 кг ваги кошеняти, тому, для правильного дозування, необхідно зважування тварини. Норма на 1 кг тварини у двомісячному віці - 50г корму, кожен місяць дозування зменшується на 5 г корму (45, 40, 35…). Відповідно до набраної маси тіла кошеняти помножується рекомендована кількість. Наприклад: тварина важить 2-3-4 кг, тож на добу вона отримує більше корму (90, 120, 140г відповідно).
  Таблиця дозування вказана на пакуванні та у супер-преміум брошурі на офіційному сайті josera.ua
  Зважуйте тварину кожного місяця, щоб визначити правильне дозування на наступний місяць!
  Якщо Ваше кошеня досить велике у розмірі або певної породи (британець, мейн кун, бобтейл тощо), по досягненню 6-ти місяців — рекомендований перехід на такі раціони, як: Josera SensiCat або Josera NatureCat (залежно від основних потреб організму). Ці раціони мають більшу крокету для комфорту щелепи котів великих порід.

 • ЯК ПРАВИЛЬНО ЗМІНИТИ РАЦІОН (КОРМ)?

  При зміні одного раціону на інший — дотримуйтесь простих правил переходу:
  Здійснюйте перехід протягом 10 днів, поступово зменшуючи частку старого корму (по 10% кожного дня) та збільшуючи частку нового у відповідній пропорції. Намагайтесь не змішувати раціони в одній мисці, а давати їх почергово у різні прийоми їжі (перші дні в якості перекусу, а з третього дня — замість одного прийому їжі). Якщо Ви помітили розм’якшення стулу або періодичне блювання — слід подовжити процес переходу та зробити паузу на декілька днів лишивши попереднє дозування. Приблизно у 90% тварин зміна раціону без дотримання правил переходу — успішна та ніяк не впливає на процес травлення. 10% тварин мають чутливий травний тракт, тому зміна раціону може провокувати в них короткочасні розлади травлення. Зробіть зміну раціону для Вашого улюбленця комфортною.
  * Не рекомендується змінювати раціон профілактично частіше 1 разу на 3 роки та без поважної причини (погана перетравність компонентів корму, фізіологічна непереносимість, дерматологічні проблеми, пов’язані з алергіями харчової етіології (менше 2%).

КОНТАКТИ JOSERA

Контакти