«Кожне життя важливе»

— за цим гаслом Josera об'єдналася разом з UAnimals й ми обов’язково зробимо все можливе, щоб досягти дуже важливої мети — України, в якій немає жорстокості до тварин. З початку повномасштабної війни UAnimals допомагає тваринам, які страждають від війни: евакуацією, кормами та ліками для притулків. 

Команда UAnimals займається евакуацією тварин із зони бойових дій, та окупованих регіонів. Частину тварин передають на реабілітацію закордон, решту прилаштовують по Україні у відносно безпечних місцях.

Команда спеціалістів розпочала відбудову притулків та інших закладів для тварин, які постраждали від бойових дій й наразі це становить понад 300 будівель.

Було запущено всеукраїнську програму безкоштовної стерилізації безпритульних тварин, яка допомогла  стерилізувати вже понад 2 000 тварин та діє в Харкові, Чернівцях, Запоріжжі, Києві, Житомирі, Полтаві,   Чернігові, Хмельницькому, Черкасах та інших містах.

За час існування UAnimals було ініційовано найбільший у Східній Європі марш за права тварин, який щороку проходить одночасно в 30 містах та збирає десятки тисяч небайдужих Українців.

Кілька років UAnimals співпрацює з українськими брендами одягу та запровадили номінацію Cruelty-free fashion у головній модній премії України Best Fashion Awards, щоб відзначити найбільш етичних дизайнерів.

Ініціювали міжфракційне об’єднання “Гуманна країна” для популяризації гуманістичних цінностей та захисту тварин від жорстокості в українському парламенті.

Разом з 300 000 небайдужих до тварин людей, UAnimals бореться за заборону використання тварин у цирках та дельфінаріях, виступає проти діяльності хутрових ферм та продовжує розвивати та підтримувати реабілітаційні центри для тварин.

Наша команда Josera з гордістю приєднується до ініціативи допомоги й виділяє 10% від кожної покупки. Всі зібрані кошти ми будемо з певною періодичністю трансформувати в корм для котів і собак і передавати на UAnimals для забезпечення годівлі тваринок України, які потребують допомоги. Будь-який куплений товар в нашому Інтернет-Магазині із логотипом UAnimals - це Ваш особистий вклад в одне врятоване життя.

Дякуємо Вам!

Ознайомитися зі звітом про цільові витрати команди UAniamals:

Соціальні мережі та канали звязку:

КОНТАКТИ JOSERA

Контакти