Презентація

  • 2018: Інтернет-магазин Josera Petfood

  • 2016: Завершення роботи нашого нового заводу з виробництва кормів для домашніх тварин, який пропонує кращу якість і оптимальне енергоспоживання.

  • 2012: Сервісна лабораторія Josera Erbacher була акредитована за найвищими стандартами.

  • 2011: введення в експлуатацію нового стелажного складу Petfood (деревообробна промисловість в регіоні) і нового логістичного центру.

  • 2008: «Emotion» поповнила наш супер-преміум асортимент для кішок.

  • 2006: Вперше наш інноваційний продукт «La Sauce» привніс більше вишуканості в наші сухі продукти.

  • 2005: Додати JOSERA сертифікована як компанія EMAS і, таким чином, зобов'язується працювати для навколишнього середовища в професійному світі.

  • 2004: Додати Перша поява нашої їжі в зоомагазинах.

  • 1989: Початок продажу корму для собак, кішок і коней. Створення Фонду ERBACHER для підтримки девелоперських проектів по всьому світу.

  • 1941: Джозеф і Полін Ербахер заснували компанію JOSERA з виробництва кормів для сільськогосподарських тварин.

Мета нашої економічної діяльності - взяти до уваги майбутнє харчування на основі наших традицій - як піонер і модель. Добробут людей і тварин завжди знаходиться в центрі нашої уваги.

Ось чому ми постійно розробляємо рецепти для наших продуктів, щоб задовольнити потреби ваших довгострокових компаньйонів. Завдяки нашій їжі ми вже змогли порадувати багатьох собак і кішок.

Цей високий попит також відображений в наш експортний бізнесі, який постійно зростає:

Ми можемо задовольнити цей високий попит і наші високі вимоги до якості нашої продукції тільки в тому випадку, якщо зможемо запропонувати високу якість вашим чотириногим друзям. Ось чому у нас є власна акредитована лабораторія, в якій наші фахівці щодня контролюють якість всієї нашої продукції - від сировини до готової продукції - з максимальною точністю і передовими технологіями. Призначені державою незалежні аудитори офіційно сертифікували сервісну лабораторію Josera Erbacher (акредитація лабораторій ISO / IEC 17025) з найвищим міжнародним стандартом якості, можливим для випробувальних лабораторій.

Але ми також дбаємо про благополуччя наших співробітників і завжди прагнемо бути привабливим роботодавцем. Як сімейний бізнес, ми бачимо себе великою родиною. Ми дуже раді і пишаємося тим, що завжди можемо вітати нових колег і розширювати наш бізнес.

Харальд Фрідріх, регіональний менеджер з продажу: "Коли я почав працювати в Josera вісім років тому, я відчув, що опинився в потрібному місці, мені дуже подобається піклуватися про наших клієнтів, наші продукти є синонімами харчування для тварин здорові, вони інноваційні, стійкі і адаптовані до потреб тварин. Наші комерційні партнери цінують чесність нашої компанії, надійність і якість нашої продукції".

Магдалена Боченек, керівник групи з виробництва, верстці і контролю: "Якість і швидкість доставки є найбільш важливими характеристиками нашої компанії, наша мета завжди полягає в тому, щоб задовольнити наших клієнтів, Josera пропонує професіоналізм повагу."

КОНТАКТИ JOSERA

Контакти