Гарантія якості Josera

Наші продукти розробляються за найновітнішими пізнаннями у співробітництві зі спеціалістами з науки і практики, та виготовляються безпечно для навколишнього середовища.

Гарантія якості JOSERA та наша система управління якістю

Наша гарантія якості JOSERA обіцяє нашим клієнтам найвищу якість продуктів та процесів.

  • • Лабораторія Josera Erbacher Service GmbH & Co. KG, акредитована за DIN EN ISO/IEC 17025 проводить широкий спектр досліджень, відповідно до найновіших наукових пізнань, та гарантує найвищу надійність результатів аналізів. Наша QS-сертифікація визначає найвищу якість та безпечність від кормів до продуктів харчування.
  • • З початку 2013 року JOSERA може пред’явити DLG-сертифікацію, як перший виробник кормів для дрібних домашніх тварин. DLG Testservice GmbH, дочірня компанія Німецького сільськогосподарського товариства (DLG), провела поряд із аудитом всього виробництва також спеціальну перевірку окремих видів кормів для собак.

Наша система управління якістю

JOSERA має в своєму розпорядженні систему управління якістю, сертифіковану за DIN EN ISO 9001:2008. Поряд із цим, JOSERA забезпечує високі стандарти завдяки добрій практиці з гігієною, безпечності праці та HACCP (безпечність продуктів харчування та кормів).

Гарантування якості та сила інновацій

Гарантування якості завдяки довгостроковим діловим стосункам

JOSERA вбачає велику цінність у довгостроковій та надійній співпраці на рівних з нашими торгівельними партнерами. Завдяки цьому виконуються наші високі вимоги щодо якості сировини та ми виробляємо сталу та чесну користь для наших клієнтів.

Найвища переносимість якісних продуктів JOSERA

Завдяки використанню органічно зв’язаних – замість неорганічно зв’язаних – мікроелементів в мінеральних кормах, продукти JOSERA розвантажують обмін речовин у тварин. Завдяки цьому також значно скорочується внесення мікроелементів до навколишнього середовища.

КОНТАКТИ JOSERA

Контакти